Postupující družstva na Mistrovství České republiky družstev dle jednotlivých kategorií.
Aktualizováno dne: 6. 6. 2014
MČR družstev - 31. 5. - 1. 6. 2014 - kulturní sál ve Valdicích u Jičína
kategorie ŽLS, kategorie B a C
Olomoucký kraj:
Ženská ligová soutěž
1. místo - Lvice Hamry
2. místo - Pitbulky Prostějov
Družstva kategorie B
1. místo B - Olomoucko - Sharks Olomouc
1. místo B - Prostějovsko - Twister Kroměříž
1. místo B - Přerovsko - Rychlá rota Hrabůvka
2. místo B - Jesenicko -
Družstva kategorie C
1. místo C I. - Olomoucko - Kupec Tážaly
1. místo C II. - Olomoucko - No Fear Šternberk
1. místo C - Prostějovsko - Soběsuky 49
1. místo C - Přerovsko - Panteři Drahotuše
Zlínský kraj:
Ženská ligová soutěž
1. místo - Zbrojbar Kostelec Vsetín
2. místo - Ďáblice Vsetín
3. místo - Štičky z Miami Vsetín
Družstva kategorie B
1. místo B - Vsetínsko - Black Panthers Vsetín
Družstva kategorie C
1. místo C - Vsetínsko - Valašský výběžek Němetice
MČR družstev - 7. 6. - 8. 6. 2014 - kulturní sál ve Valdicích u Jičína
kategorie Elite, kategorie A a D
Olomoucký kraj:
Družstva kategorie A
1. místo A - Extraliga Olomouckého kraje - Zlatá koule Olomouc
2. místo A - Extraliga Olomouckého kraje - Dobří bobři Olomouc
3. místo - Vítěz barážového utkání mezi týmem na 3. místě Extraligy Olomouckého kraje a týmem na 1. místě B ligy oblasti Jesenicko. Utkání se hraje dvoukolově a začíná se na půdě týmu z nižší soutěže.
Termín 1. utkání: 25. 5. 2014 v 15:00 hodin
Nonstop Zlaté hory : Pitbulls Prostějov 4:14(12:31)
Termín 2. utkání 1. 6. 2014 v 15:00 hodin
Pitbulls Prostějov : Nonstop Zlaté hory 15:3(31:12)
Družstva kategorie D
1. místo D I. - Olomoucko - Vinárna Sedlisko
1. místo D II. - Olomoucko - Šipkový klub Šumperk
1. místo D - Přerovsko - Kohouti Ludslavice
Zlínský kraj:
Družstva kategorie A
1. místo A - Extraliga Zlínského kraje - Vsetínské štiky
2. místo A - Extraliga Zlínského kraje - Buď a nebo Huslenky
3. místo A - Extraliga Zlínského kraje - Kohúti Vsetín
Družstva kategorie D
1. místo D - Vsetínsko - Black Rose Vsetín
Barážová utkání o postup /sestup do vyšší /nižší soutěže, popř. o účast na turnaji.
Obecně platí, že se hraje dvoukolově klasické ligové utkání. Baráže se jako první hrají na půdě týmu z nižší soutěže.
O vítězi baráže rozhoduje:
V případě potřeby nebo jakýchkoliv nejasností, nás kontaktujte Radek Smola 608 300 110, Zdeněk Špička 608 300 111.